Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Johny Machette natočil společně s Ezym úvodní videosingl k jejich společnému projektu RAOP

Johny Machette a Ezy natočili videoklip k úvodnímu singlu stejnojmenného hudebního projektu RAOP, který vyjde během roku 2017. Obrazové ztvárnění jejich společné skladby je dílem Petra Simona, který také natočil Johnyho zatím nejúspěšnější videoklip na skladbu Se zbláznim, kterou k dnešnímu dni zhlédlo skoro 12 milionů lidí na YouTube. Premiéru má právě dnes, 1. prosince.

„Před několika lety jsem byl na dovolené v USA kolem měst Los Angeles a Las Vegas. Už tenkrát jsem věděl, že se sem jednou musím vrátit a natočit zde klip. Tenkrát to byla úplná utopie, ale po pár letech se mi to opravdu povedlo a já jsem si splnil další ze svých životních snů,“ říká Johny Machette.

Johny Machette je rapper, který svou hudbu neoznačuje za rap, ale RAOP (spojení rapu a popu). Titul Populární český hudební interpret na YouTube s více než 160 000 unikátními odběrateli, vítězství v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Hvězda internetu, nejoblíbenější video na českém YouTube (klip Se zbláznim), vydal v roce 2015 debutovou desku Snílek a loni před Vánoci zasáhl publikum úspěšným klipem Vánoční s Teri Blitzen. Od roku 2013, kdy se vydal na sólovou dráhu, toho charismatický mladík dokázal opravdu hodně!

Spojením se zpěvákem a hudebníkem Ezym vzniká hudební projekt, který nese název RAOP a spatří světlo světa v roce 2017. A proč právě RAOP? „Chci lidem konečně více přiblížit hudební styl, který mě nejvíce charakterizuje. Nejsem klasický rapper, ale spíše raopper. Spojuji rap s popem, respektive rap se zpěvem. Tudíž příští rok vydáme s Ezym projekt, momentálně pracujeme na skladbách, záměrně tedy neuvádím, v jaké formě to tedy ve finále bude a kolik skladeb nakonec dokončíme. Ezy je skvělý hudebník a dokáže naladit parádní atmosféru písničky. Tak jak se nám to dle mého názoru povedlo v úvodním singlu RAOP,“ vysvětluje Johny Machette.

Související články

Další články