Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Johnnyho Deppa nevzali do tří chystaných filmů: Kácí se snad herecká modla?

Johnny Depp zná moc dobře svou cenu.
+ Další fotografie

Věčný pirát z Karibiku a herec těch nejpodivnějších rolí má v Hollywoodu namále. Měl natáčet rovnou tři snímky, chystané trháky, které by pořádně zaplnily kapsu producentů a do kin přitáhly spoustu lidí. Ale nakonec Johnny Depp ze snímků Black Mass, Cross Creek a Whitey Bulger vypadl. Co se to vlastně s hereckou legendou děje?

Zná totiž moc dobře svou cenu. Studia začala snižovat náklady na výrobu filmů a Deppovi snížili honorář o polovinu, který tím pádem spadl pod jeho nejnižší částku 20 miliónů amerických dolarů. A Johnny, vědom si své slávy a hlavně svého jména, ukázal tvůrcům všech tří snímků záda.

Herec, který dnes slaví své padesátiny, se o rozhodnutí dozvěděl doma a producentům vzkázal, že za méně jak 20 miliónů nevyleze z postele. Studio si tak bude muset rychle hledat nějakou jinou náhradu, pokud tedy nepřistoupí na jeho podmínky.

Jeho rozhodnutí nechává vzpomenout na památnou větu supermodelky Lindy Evangelisty (48), která na vrcholu své kariéry v 90. letech šokovala celou veřejnost, když prohlásila, že za méně jak 10 tisíc dolarů ani nevstane z postele. Johnny její slavný výrok teď parafrázoval, aby producenty ujistil o tom, že se nehodlá prodávat příliš levně. Ale na rozdíl od Lindy je jeho minimální částka pro obyčejného smrtelníka opravdu astronomická.

Deppovi se však není co divit, protože jeho jméno značí kvalitu a kdekdo by se mohl přerazit, aby točil zrovna pro něj. Do českých kin se teď chystá Johnnyho nejnovější kousek Osamělý jezdec, kde herec hraje k nepoznání zamaskovaného domorodého indiána. Obzvlášť se na něj těší kritika, která si od jeho nejnovější role slibuje další ukázku velkého herectví.

Mohlo by vás zajímat

Další články