Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Johnny, hlídej si ji! Deppova dcera Lily (18) pěkně zvlčila: Na plavky se vykašlala, pak špulila zadeček

Dcera Johnnyho Deppa je pěkné kvítko.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Sotva se stačil vzpamatovat z toho, že si dcera našla o osm let staršího přítele a už má Johnny Depp (54) zase nervy nadranc. Jeho krásná dcera Lily-Rose Depp (18) totiž ráda provokuje a neváhá se vystavovat před hledáčky objektivů nahá. Ještě nedávno si hrála s panenkami a teď aby Johnny oprášil zbrojní průkaz!

Teprve osmnáctiletá dcera Johnnyho Deppa Lily-Rose, kterou si pořídil s bývalou partnerkou Vanessou Paradis (45), je pěkné kvítko.

Nejenže už delší dobu randí s o osm let starším Ashem Stymestem (26), nyní pro slavného tatínka přišla další rána. Mladičká Lily totiž dědila hlavně po mamince, takže se vůbec nestydí. A když na to přijde, nemá sebemenší problém ukázat se bez oblečení.

Je pravdou, že Lily je vážně krásná. Vždyť také bylo kde brát, její hvězdní rodičové jí dali do vínku ty nejlepší geny. Proto nikoho nepohorší, když se ukáže bez plavek. Ale přece jen by s tím mohla ještě chvíli počkat, i když jí už bylo osmnáct.

Johnnymu se při pohledu na takové fotografie musí otevírat kudla v kapse. Naštěstí je na míle daleko a vy se na ně v klidu můžete mrknout v galerii.

Související články

Další články