Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Johnny Depp zuří: Bývalka Amber Heard svou přítelkyni stylizuje do jeho podoby

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
soud
Hollywoodský fešák Johnny Depp (56) už dlouhé měsíce dochází k soudu, kde řeší tahanice s bývalkou Amber Heard (33). Ta ho obvinila z domácího násilí, stejně jako on ji. Zatímco herec zůstal po jejich odloučení sám, Amber má novou lásku a září štěstím. Johnny a ani jeho fanoušci z toho ale radost nemají - Bianca Butti (38) se totiž začala oblékat přesně jako on.

Není žádným tajemstvím, že je Amber Heard bisexuálka. Zřejmě má ale zálibu v naprosto stejných typech mužů i žen. Její přítelkyně Bianca Butti se totiž obléká a vypadá na chlup stejně jako její ex Johnny Depp

Velké podoby mezi Johnnym a novou partnerkou Amber si všimli fanoušci, kteří nestačí zírat. Fotky z letiště, na nichž je Heard se svou novou láskou zachycena, jsou totiž velmi matoucí. Vypadá to, jako by na nich byl sám Depp.

Mnozí si myslí, že Bianca svůj styl oblékání přizpůsobila Amber. Ta poté, co se její důkazy proti Deppovi ukázaly jako falešné, platí za hollywoodskou mrchu. Lidé si myslí, že je ve vztahu manipulativní, a filmoví tvůrci jí odmítají dávat role.

Johnny Depp vzteky bez sebe

Na nějaký čas udělala Amber Heard herci ze života naprosté peklo. Poté, co ho obvinila z domácího násilí a mávala okolo sebe důkazy, ho lidé okamžitě odsoudili a někteří fanoušci se k němu obrátili zády. Ukázalo se ale, že na vině je Amber, která mu dokonce nechala v posteli překvapení v podobě exkrementu.

Depp nyní zuří nejen proto, že svou přítelkyni stylizuje do jeho podoby, ale i proto, že soudní tahanice zdánlivě nemají konce. Už dlouhé měsíce si tak Johnny místo užívání života dělá starosti s tím, co na něj bývalá žena vytáhne tentokrát.

Související články

Další články