Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Johnny Depp ve spárech alkoholu: Vodkou si prý ředí i ranní kávu a je to znát

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
proměna
Kapitán Jack Sparrow jede v rumu, ale jeho představitel Johnny Depp (56) dává přednost vodce. Alespoň to podle amerických médií tvrdí okolí hollywoodského herce, které se strachuje o jeho zdraví. Alkoholové opojení prý vyhledává kvůli bývalce Amber Heard (33), s níž se po rozvodu už přes dva roky soudí. Obvinila ho mimo jiné z domácího násilí.

Vypadá to, že se mu blonďatá kočička vážně dostala pod kůži. Johnny Depp vždycky platil za absolutního profesionála, pití alkoholu mu už ale prý začíná způsobovat potíže v práci. Opít do němoty se měl i před důležitou akcí na červeném koberci.

„Johnny si ve tři v noci neustále objednával další a další vodku na pokoj, ráno přitom šel na červený koberec. A pokračoval i tam, chlast si lil přímo do hrnku s kávou. Bylo to fakt divoké!“ tvrdí zdroj portálu Radar Online.

„Jeho bodyguardi měli co dělat, aby ho udrželi na nohou,“ dodal práskač s tím, že blízcí přátelé se o Deppa bojí.

Jedním excesem v hotelu to totiž údajně neskončilo. Vodka má na Johnnyho působit jako červený hadr na býka. Kdykoliv ji vidí, zaplatil by snad i zlatem, jenom aby se mu dostala do rukou. Doufejme, že se na Amber konečně vykašle a zase bude normální.

Související články

Další články