Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Johnny Depp v háji: Podle soudu Amber Heard skutečně bil, jeho život je v troskách

Johnny Depp v háji: Podle soudu Amber Heard skutečně bil, jeho život je v troskách
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
prohra
Slavný herec Johnny Depp (57) v pondělí prohrál soud s deníkem The Sun. Na ten podal žalobu poté, co v něm byl označen za tyrana žen a redaktoři několikrát zmínili, že bil svou bývalou manželku Amber Heard (34). Prohra tak důležitého sporu ho připraví nejen o peníze za soudní výlohy, ale i o zbytky dobré pověsti a dost možná i o kariéru.

Johnny Depp se v posledních měsících snažil ostošest, aby vyhrál soud s deníkem The Sun Jeho redaktoři ve svých článcích několikrát napsali, že herec bil svou bývalou manželku Amber Heard. To se mu nelíbilo a podal proto žalobu.

Spor s deníkem Depp prohrál poté, co bylo soudem shledáno, že vše, co o něm bylo v deníku The Sun napsáno, bylo pravdivé. Za deníkem stála i samotná Amber, která svědčila v jeho prospěch a všechna tvrzení podpořila.

U soudu rovněž padlo, že Johnny svou bývalku zmlátil celkem dvanáctkrát, poprvé v roce 2013 poté, co nelichotivým způsobem okomentovala jeho nové tetování. Poté ji zbil například i poté, co se pod vlivem drog nesmyslně naštval a jeho agrese překročila únosnou mez.

Nadšená Amber Heard

Pohledná herečka se nyní raduje z toho, že se alespoň částečně dočkala spravedlnosti. U soudu byly použity i její fotografie, na nichž je například s monoklem, rozseknutým rtem či nateklým nosem. Jeden ze snímků pak dokonce ukazoval i chomáč vlasů, které jí měl Depp při jednom ze svých záchvatů zuřivosti vyrvat z hlavy.

Proti Deppovi byla použita i fotografie, kterou Amber zachytila poté, co při drogovém dýchánku přebral. Na té spí vsedě na gauči a v klíně má sklenici s rozteklou zmrzlinou, která mu teče po kalhotách. Za tu od něj Heard dostala výhrůžnou SMS zprávu, v níž ji nazval ošklivou a tlustou sviní.

Důsledky

Kromě placení soudních výloh nyní Johnny Depp na své chování doplatí i v pracovní oblasti. Kupříkladu tvůrci Pirátů z Karibiku se už v minulosti nechali slyšet, že pokud vznikne další pokračování, Jack Sparrow v něm nebude - s mužem, který holduje alkoholu, drogám a bije ženy, zkrátka nechtějí mít studia nic společného.

Špatná pověst, kterou si v posledních letech sám vybudoval, ho připravila nejen o pracovní příležitosti, kterých i v budoucnu bude ubývat, ale i o zástupy fanoušků a fanynek. Talent zjevně není všechno a na své chování doplatí i takový herecký génius jako Depp.

Související články

Další články