Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Johnny Depp umořený tahanicemi s Amber Heard: Herec poslal vzkaz do nového roku

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
odvaha
Johnny Depp (57) měl letos velmi smolný rok. Stále pokračuje v soudní bitvě s bývalou manželkou Amber Heard (34), která ho obvinila z domácího násilí, a navíc prohrál spor s deníkem The Sun, který ho označil za násilníka. I přesto, že kvůli nařčením přišel už o nejednu roli, věří, že příští rok bude lepší.

Oblíbený herec Johnny Depp sice prožívá krušné časy a rok 2020 pro něj byl obzvlášť náročný, ale naději neztrácí. Ani soudní tahanice s bývalou manželkou Amber Heard a prohra sporu s deníkem The Sun mu nedokázaly vzít pozitivní myšlení.

Zpočátku se mohlo zdát, že se od Deppa odvracejí studia i fanoušci. Opak je ale pravdou a ačkoliv ho Warner Bros. požádali, aby odstoupil z role Grindelwalda ve filmu Fantastická zvířata, kupříkladu Dior odmítl stáhnout reklamu na parfém, v níž herec figuruje. Fanoušci ho navíc na sociálních sítích intenzivně zahlcují vzkazy plnými slov podpory.

Herec na svém profilu na sociální síti poslal veřejnosti vzkaz plný naděje. „Letošní rok byl pro mnoho z nás náročný. Připíjím na lepší časy, které jsou před námi. Všem přeji krásné svátky. Mám vás rád a máte můj respekt,“ napsal Johnny.

Obdiv

Pod jeho příspěvkem, stejně jako pod mnoha ostatními, fanoušci neskrývají obdiv, který k Johnnymu Deppovi chovají. Na jeho vzkaz odpovídají komentáři, v nichž mu vzkazují, jak moc ho mají rádi a že ho budou podporovat navždy.

Související články

Další články