Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Johnny Depp to rozbalil v Praze: Víme, kam vedou jeho kroky po koncertě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Strach ovládne v posledních dnech každého, kdo se na Johnnyho Deppa (55) byť jen podívá. Herec vypadá ztrhaně a koluje šuškanda, že je na tom zdravotně bídně. Černé kruhy pod očima a vybledlé tváře tomu bohužel nasvědčují. V pražských Letňanech, kde se svou kapelou Hollywood Vampires předskakoval Ozzymu Osbournovi (69), to ale zvládl parádně rozbalit.

Tisíce lidí dnes večer zamířily do pražských Letňan nejenom kvůli Ozzymu Osbournovi, ale také, aby viděli Johnnyho Deppa O toho mají v poslední době mnozí velké obavy a při pohledu na představitele kapitána Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku se není čemu divit.

Navzdory dosud nepotvrzeným spekulacím o bídném zdravotním stavu předvedl herec v Praze fenomenální show. O jeho dráze rockového kytaristy v začátcích hodně lidí pochybovalo, ale Depp je vedle hereckého talentu i velmi zdatným muzikantem. Ve skupině ho doprovází legendární Alice Cooper (70).

Depp pendluje po Evropě už několik týdnů a s největší pravděpodobností zítra ze stověžaté Prahy zamíří opět jinam. Než se ale jeho tryskáč odlepí od ruzyňského letiště, obývá herec luxusní malostranský hotel Mandarin Oriental.

Je také docela možné, že se bude chtít Johnny odreagovat a vyrazí do některého z pražských klubů či barů. Pokud jste v centru, mějte oči na stopkách, může se vám to vyplatit!

Související články

Další články