Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Johnny Depp svoji ex Amber u soudu nešetří: Udělala mi jednu z nejkrutějších věcí vůbec

Johnny Depp svoji ex Amber u soudu nešetří: Udělala mi jednu z nejkrutějších věcí vůbec
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
drsný rozvod
Místo toho, aby si Johnny Depp (57) užíval zaslouženého odpočinku, tak těsně před šedesátkou musí řešit soudní tahanice se svojí exmanželkou Amber Heard (34) a rozhodně se nejedná o nic příjemného. Momentálně řeší oblíbený herec u soudu žalobu na britský deník The Sun kvůli článku, ve kterém ho plátek označil za manželského násilníka. Deppovi už evidentně došla trpělivost a nebojí se na svoji bývalou partnerku vytáhnout pořádné pikantnosti ze soukromí.

Johnny Depp (57) neustále svádí soudní tahanice se svojí bývalou manželkou Amber Heard a vypadá to, že to bude na pěkně dlouhou dobu. Momentálně se u soudu řeší, že oblíbeného herce britský deník The Sun nařkl z toho, že je manželský násilník.

"Je to zásadní část mého morálního kodexu, že bych za žádných okolností nikdy neuhodil ženu. Připadá mi to jednoduše nepředstavitelné a nikdy se to nestalo," nechal se Depp slyšet.

Celý proces je zdlouhavý, unavující, ale podle všeho celé peripetie Johnny Depp snáší mnohem lépe než jeho bývalá polovička. Na veřejnost se ale dostávají takové pikantnosti, které jistě nepřidávají ani jednomu z nich.

Herec z legendárního filmu Piráti z Karibiku se dokonce svěřil, že mu na první pohled sympatická Amber provedla jednu z nejkrutějších věcí vůbec. "Během odvykací kúry jsem trpěl velkými bolestmi, nekontrolovatelnými křečemi a naříkal jsem na podlaze jako malé dítě. A ona mi zabavila léky, které mi měly ulevit. Jedna z nejkrutějších věcí, kterou kdy udělala."

Související články

Další články