Johnny Depp (53) je jeden z nejobsazova­nějších herců současnosti. Doposud platil i za jednoho z nejvíce sexy mužů světa. Jenomže v poslední době se na oblíbeného herce sype jedna pohroma za druhou.

To se samozřejmě podepsalo na hercově psychice a především vzhledu. Málokdo ví, že Johnny původně hercem být vůbec nechtěl. Johnny miloval hraní na kytaru a hudba byla pro něj vše. Johnny nikdy nebyl vzorné dítě a často si dělal, co chtěl.

Proto se taky rozhodl, že odejde ze školy a založí si kapelu Kids. Ta mu však hodně úspěchů nesklidila. Jeho úplně první role byla ve filmu Noční můra z Elm Street. Ale po tomto filmu se ještě očekávaná sláva nedostavila.

Johnny začal být opravdovou hvězdou až po roli Střihorukého Edwarda. Vždy patřil za jednoho z nejlépe placených herců Hollywoodu. Se ženami to měl už trochu horší. Jeho nejznámější vztah byl s francouzskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis. Žili společně čtrnáct let.

Jenomže pak se Johnny zbláznil do Amber Heard a od rodiny a přítelkyně odešel. Po roční známosti si ji také vzal. Bohužel Amber mu přinesla jenom smůlu. A také kvůli ní je na tom herec v poslední době špatně.

Amber Heard ho nařkla z domácího násilí a snažila se jej obrat, o co mohla. Že mluví pravdu, jí sice prokázáno nikdy nebylo, ale na Deppa to nevrhlo pěkné světlo. Do toho musel řešit soudní tahanice ohledně daní.

Herec byl na tom opravdu hodně špatně. Snad bude mít alespoň ty zítřejší čtyřiapadesátiny vydařené.