Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Johnny Depp slaví 57: Od roztomilého poldy z Jump Street 21 herce dělí přes tři dekády

Johnny Depp slaví 57: Od roztomilého poldy z Jump Street 21 herce dělí přes tři dekády
Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
galerie
Oblíbený hollywoodský herec a idol žen Johnny Depp slaví 57. narozeniny. Představitel mnoha ikonických postav, jako například Willyho Wonky, Střihorukého Edwarda či Kloboučníka z Alenky v říši divů se na televizních obrazovkách a plátnech kin ukazuje už od roku 1984. Podívejte se, jak se od té doby změnil.

Johnny Depp, celým jménem John Christopher Depp II, se narodil 9. června 1963 v Owensboro ve státě Kentucky. Jeho otec byl inženýr a maminka ženou v domácnosti, starala se celkem o 4 děti, z nichž je Johnny nejmladší.

Rozhodně se nedá říct, že by byl Depp poslušným dítětem a vzorným studentem. Bylo mu 15 let, když se jeho rodiče rozvedli a on začal brát drogy a krást. Až svatba s filmovou maskérkou Lori Anne Allison ho jeho neřestí alespoň částečně zbavila, otevřela mu totiž dveře k hvězdné kariéře.

Poprvé si Johnny zahrál v kultovním hororu Noční můra v Elm Street, kde byl obětí Freddyho Kruegera. Poté začal chodit na herecké kurzy a diváci si ho zamilovali v kriminálním seriálu Jump Street 21. Ten ho vynesl na výsluní.

Johnny Depp a jeho nejznámější role

Pohledný americký herec s drogovou minulostí je jednou z největších hollywoodských hvězd po právu. Do svých rolí se umí skutečně vcítit a mění se jako chameleon. Lidé si ho nejvíce pamatují jako Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku, Willyho Wonku z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Kloboučníka z Alenky v říši divů, ďábelského holiče Sweeneyho Todda či legendárního Střihorukého Edwarda. Na to, jak šel s Johnnym Deppem čas se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy