Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Johnny Depp slaví 56. narozeniny: Proměna ze sladkého mladíčka v pána v letech

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Americký herec Johnny Depp dnes slaví 56. narozeniny. Není na světě mnoho herců, kteří by mohli říct, že jsou větší hvězdou filmového plátna než právě on. Filmy jako Střihoruký Edward, Strach a hnus v Las Vegas nebo Piráti z Karibiku mají miliony fanoušků. Stejně jako Noční můra v Elm Street, kde se Depp objevil ještě jako roztomilý mladíček. Pamatujete?

John Christopher Depp, jak se Johnny skutečně jmenuje, je jedním z nejoblíbenějších herců na světě. Jeho hvězda stoupla během 6 let a pak už raketově vzrůstala. První film, kde se objevil, je Noční můra z Elm Street. Fanynky ho zbožňovaly jako policistu Toma Hansona z Jump Street 21. Opravdu velkou hvězdu z něj udělal ale až Střihoruký Edward, díky kterému si Johnnyho oblíbili nejen diváci, ale i slavný režisér Tim Burton, který ho od té doby do svých filmů velmi rád obsazuje.

Od roku 1984, kdy se Johnny Depp objevil na obrazovkách poprvé, ale už uběhla velmi dlouhá doba. Věku nikdo neuteče, ale Johnny si svým divokým životním stylem zadělal na pár vrásek navíc, které mít rozhodně nemusel. Podívejte se v galerii, jak se změnil z mladého kolouška v 56letého pána, který bohužel vypadá na víc.

Související články

Další články