Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Johnny Depp si založil Instagram a fanoušci šílí: Slávu mu ale vyfoukla fotka syna

Johnny Depp si založil Instagram a fanoušci šílí: Slávu mu ale vyfoukla fotka syna
Zdroj: archiv Johnnyho Deppa
+ Dalších 8 fotografií
insta
Dosud zůstával mimo svět sociálních sítí, nyní se Johnny Depp (56) rozhodl, že si založí profil na Instagramu. Jeho účet není aktivní ani 24 hodin a přesto už stihl nasbírat přes milion a půl sledujících a číslo stále roste. Kromě prvního snímku zveřejnil slavný herec i 8 minut dlouhé video, ve kterém mimo jiné děkuje fanouškům za podporu v boji s bývalou manželkou Amber Heard (33). I přesto ho ale na síti zastínil jeho osmnáctiletý syn Jack.

Johnny Depp se vydal do světa sociálních sítí a založil si profil na Instagramu Během pouhých několika hodin ho začalo sledovat více než milion a půl fanoušků, kteří se těší, co bude herec na svůj profil přidávat.

Jeho prvním příspěvkem byla fotka, ke které připsal, že pro své sledující natáčí video. To bylo zveřejněno o tři hodiny později, trvá tři minuty a je plné vděku a informací o tom, co Depp chystá do budoucna.

Koronavirus a Amber Heard

Stejně jako mnoho celebrit, i Johnny se vyjádřil k pandemii koronaviru. Má v plánu brzy vydat píseň s názvem Isolation, která bude tuto neblahou situaci popisovat. Zároveň poděkoval fanouškům za podporu v boji s bývalkou Amber Heard, jejíž jméno ale vzhledem k soudním tahanicím přímo nezmínil. Potvrdil ale, že se toho v jejich kauze odehraje ještě spousta.

Zastíněn synem

Jakkoliv mají fanoušci z příchodu Johnnyho Deppa na Instagram radost, slávu mu vyfoukl jeho syn John Depp, kterému se říká Jack. Jeho snímek totiž zveřejnila Johnnyho dcera Lily-Rose krátce předtím, než se jejich otec přidal na sociální síť. Jack je tátovi velmi podobný a pokud se rozhodne vydat na hereckou dráhu, rozhodně bude mít úspěch a fanynek nespočet. Podívejte se do galerie, jak vypadá.

Související články

Další články