Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Johnny Depp se zamiloval: Hvězdný pirát z Karibiku randí se svou právničkou

Johnny Depp a Joelle Rich
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Nový vztah

Po obtížné tahanici s Amber Heard (36) si americký herec Johnny Depp (59) našel novou lásku. Podle zdrojů z webu People jde o právničku Joelle Rich, která herce zastupovala u soudního procesu s britským deníkem The Sun o urážce na cti. 

Potvrzený vztah

"Chodí spolu, ale není to vážné," říká zdroj pro People. Všechny dámy smutněte, představitel Jacka Sparrowa už není single. Jeho srdce ukradla právnička Joelle Rich, se kterou se potkával u soudu. Při kauze proti britskému deníku The Sun ho zastupovala, bohužel ale soudní spor prohrál. Zažaloval noviny za to, že ho nazvaly "mlátičem manželek", ale soud rozhodl ve prospěch deníku. Jeho bývalá manželka Amber Heard totiž proti němu vypovídala.

Románek mezi právničkou a hercem se ještě více prohloubil v letošním případu, ve kterém se Heard a Depp soudili znovu. Johnny spor tentokrát vyhrál a podle webu npr.org mu bylo přiznáno více než 10 milionů dolarů. Ačkoliv Joelle tentokrát nebyla v Deppově právním týmu, několikrát se u soudního jednání objevila, aby vyjádřila svoji podporu.

Joelle Rich má odborné zkušenosti v oblasti sporů o pomluvy, soukromí a autorská práva. Brání reputaci svých klientů proti falešným a pomlouvačným obviněním v tisku, online a na sociálních sítích. Její firma zastupovala například i Meghan Markle.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy