Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Johnny Depp se otřepal: PLÁNUJE SVATBU s o 35 let mladší ruskou go-go tanečnicí!

+ Dalších 49 fotografií
veselka
Pětapadesátiletý herec ukazuje, že ještě zdaleka nepatří do starého železa. Naopak, cítí se být podle všeho "forever young". Od loňského roku randí s mladičkou, teprve dvacetiletou tanečnicí, pocházející z Ruska. Jejich vztah vypadá vážně, Depp si svou milou už nastěhoval do svého domu v Los Angeles a mladá Ruska prohlašuje, že se budou brát.

Johnny Depp (55) randí s ruskou go-go tanečnicí podle deníku Mirror už od roku 2017. Herec přiznal, že byl po rozvodu s Amber Heard na dně jak psychicky, tak fyzicky. Hvězda filmu Aquaman totiž Deppa obvinila z domácího násilí a připravila ho o značný balík peněz.

Teď se zdá, že se Deppovi začalo blýskat na lepší časy. Jeho partnerka Polina Glen se podle všeho už vidí ve svatebních šatech. Podle zahraničních médií se sexy tanečnice a choreografka s Deppem seznámila na party v Los Angeles a zprvu prý nevěděla, o koho jde. Nyní je Deppovi oporou a doprovází ho i na turné s jeho kapelou Hollywood Vampires. Na jednom z koncertů také byla loni po boku Deppa spatřena.

Johnny Depp byl vždycky na mladší ženy. Po ošklivém rozvodu s Amber Heard (33) koketoval s herečkou, která zazářila po boku Ramiho Maleka ve filmu Bohemian Rhapsody – Lucy Boynton (25). Lucy však v reálném životě našla lásku právě u hereckého kolegy Ramiho Maleka, který ve filmu ztvárnil Freddieho Mercuryho.

Ještě před Amber herec 14 let žil s francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis (46), se kterou má dvě děti Lily-Rose (19) a Jacka (17).

Mohlo by vás zajímat

Další články