Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Johnny Depp na tom v poslední době není vůbec dobře, ale stále utrácí jako smyslů zbavený: Neuvěříte, kolik měsíčně prohýří

To snad ani není možné, kolik herec utratí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Johnny Depp na tom v poslední době není moc dobře. Rozvod, alkohol a spory s jeho finančními poradci se na něm dost podepsaly. Z herce jako by se vytratil jeho pověstný šarm a charisma. V současné době vypadá hodně ztrhaně a ještě se navíc dostal do finančních problémů. Neuvěříte, za co utrácí tak šílené sumy.

Americký herec Johnny Depp (54) je sice chlap, ale utrácí víc než kdejaká ženská. To, co utratil za poslední dobu se normálnímu smrtelníkovi nemůže povést za celý jeho život. Jeho bývalí finanční poradci, se kterými se mimochodem hollywoodská star nyní soudí, odhalili, že herci se zhruba v únoru podařilo za jediný měsíc utratit neuvěřitelných 45 milionů korun.

Ale je zase pravda, že když máte čtrnáct obrovských rezidencí, tak se peníze utrácejí skoro samy. Jenomže pak se herec nemůže divit, že se dostal do finanční krize.

Tohle není ale vše, za co populární herec utrácí. Johnny Depp si pronajímá celkem jedenáct skladů, kde má uložené šperky. Bývalý krasavec taky hodně ujíždí na nezvyklých věcech. Třeba za luxusní zavazadla nebo za gauče v pohodě utratí přes 400 tisíc korun. Tak uvidíme, za jak dlouho takovým tempem přijde na buben.

Související články

Další články