Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Johnny Depp má v žilách místo krve vodku: Do měsíce zemře, strachují se kamarádi

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Strach o Deppa
Johnny Depp (56) prožívá jedno z nejtěžších období. Kromě soudní bitvy s exmanželkou Amber Heard (33), jež ho viní z fyzického napadení, má za sebou také rozchod s ruskou tanečnicí Polinou Glen (24). Přátelé hollywoodského herce se prý obávají, že se nedožije ani vánočních svátků. V žilách mu totiž údajně koluje tolik alkoholu, že by se z něho opila plná hospoda.

Nad Johnnym Deppem (56) se prý smráká, tahanice po soudech z něj měly vysát veškerou energii. Podle hercova okolí se jeho každodenní náplní stalo opíjení se do němoty, které ho ohrožuje na životě!

Americkému časopisu Globe to řekl jeden z Deppových kamarádů. „Když ho posledně čekal červený koberec, neustále si na hotelový pokoj objednával láhve vodky. Neskončil s tím ani ve tři ráno. A potom přes den na tiskovce srkal alkohol z kelímku na kafe,“ tvrdí. Herec si navíc prý chtěl stěžovat na stav svého pokoje, pak měl ale prohlásit: „Kašlu na to, stejně se ožeru!“

Rána za ranou

Deppa nevyčerpává jenom válčení s bývalkou Amber Heard (33), na kolena ho srazil i rozchod s ruskou go-go tanečnicí Polinou Glen (24). Kopačky přišly o víkendu, výrazně mladší kráska přitom ještě nedávno prohlašovala, že s Johnnym plánují svatbu.

Přátelé mají strach, že pokud se herec nevzpamatuje, hrozí mu do několika týdnů smrt. „Do Vánoc zemře, jestli nepřestane pít,“ bojí se zdroj magazínu.

Byla by to rána nejenom pro Deppovu rodinu, ale také pro filmaře, kteří ho mají nasmlouvaného na pokračování Fantastických zvířat a kde je najít. Natáčení má začít na jaře příštího roku. Tak snad se obavy ukáží jako liché a Johnny bude v pořádku!

Související články

Další články