Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Johnny Depp má 55. narozeniny: Je vůbec nějaký důvod k oslavě? Vypadá strašně!

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 42 fotografií
John Christopher Depp slaví 55. narozeniny. Otázkou je, zda na nějakou oslavu najde energii. Ten chlap opravdu nevypadá dobře. A fanoušci se ptají, zda se těch příštích narozenin vůbec dožije.

Není na světě mnoho herců, kteří by mohli říct, že jsou větší hvězdou filmového plátna než Johnny Depp Filmy jako Střihoruký Edward, Strach a hnus v Las Vegas nebo Piráti z Karibiku mají miliony fanoušků.

Depp se narodil 9. června 1963 v Owensboro v Kentucky. Táta byl inženýrem, matka zůstala v domácnosti. Johnny byl těžko zvladatelné dítě. Od 15 let kradl a zkoušel všechny drogy, které mu přišly pod ruku. Bavila ho hra na kytaru a je pořád skvělým hudebníkem.

První film, kde se objevil, je Noční můra z Elm Street. Fanynky ho zbožňovaly jako policistu Toma Hansona z Jump Street 21. Opravdu velkou hvězdu z něj udělal ale až Střihoruký Edward.

Deppovou osudovou ženou je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradis, se kterou má dvě děti. Kdysi hezký a romantický vztah se rozpadl v roce 2012. Depp hodně pil a nedokázal se zbavit drogové závislosti.

Poslední snímky hollywoodské hvězdy fanoušky děsí. Depp vypadá zle nedobře Když ho veřejnost viděla v Berlíně, kde koncertuje s kapelou Hollywood Vampires, začaly padat dotazy, zda má Depp rakovinu nebo je HIV pozitivní. Vše spíše nasvědčuje tomu, že neumí stárnout a dál fetuje ostošest. Tak vše nejlepší, Johnny, snad tu budeš ještě za rok.

Související články

Další články