Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Johnny Depp končí ve Fantastických zvířatech: Nahradí ho jiný herec a lidé zuří

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
miliony
Poslední prohraný soud stál Johnnyho Deppa (57) zatím jednu roli. Tou je role Grindelwalda ve třetím pokračování filmu Fantastická zvířata. Studia Warner Bros. herce požádala o odstoupení, se kterým souhlasil. Stihl ale natočit jednu scénu a s holým zadkem neskončil. Dostal zaplaceno tak, jako kdyby natočil celý snímek. V podstatě inkasoval miliony dolarů za nic.

Jak mnozí fanoušci předpokládali, soudní tahanice a obvinění Johnnyho Deppa z domácího násilí skutečně bere herci pracovní příležitosti. Tou nejzásadnější rolí, o kterou přišel, je Grindelwald ve filmu Fantastická zvířata. Studia Warner Bros. ho požádala, aby se jí sám zřekl a Johnny souhlasil. Možná také proto, že ačkoliv si ve filmu nakonec nezahraje, dostane celý smluvený honorář.

Podle magazínu The Hollywood Reporter bylo v Deppově smlouvě jasně dané, že za všech okolností dostane celý honorář. Dokument počítal přitom i s možností, že Johnny by dostal zaplaceno, i kdyby film neměl vůbec vyjít.

Ačkoliv není pochyb o tom, že by byl herec šťastnější, kdyby si v populárním snímku ze světa Harryho Pottera skutečně zahrát mohl, může ho těšit, že takzvaně neodešel s holým zadkem. Dostane totiž 10 milionů dolarů, v přepočtu tedy 224 a čtvrt milionu korun.

Honba za spravedlností

Johnny Depp i nadále popírá, že by svou bývalou manželku Amber Heard bil nebo psychicky týral. Podle svého posledního vyjádření má v plánu za pomoci svých právníků ukázat světu pravdu. Je jisté, že tato kauza ještě ani zdaleka neskončila.

Náhrada

Ve Fantastických zvířatech by měl být podle informací zahraničních médií Depp nahrazen jiným známým hercem. Mads Mikkelsen, který je známý například ze seriálu Hannibal, se údajně stane novým Grindelwaldem. Fanoušci ale zuří.

Příznivci magického universa nebyli nadšení ani při obsazení Johnnyho Deppa, s přeobsazením ale rovněž spokojeni nejsou. Zdá se, že uspokojit jejich potřeby nebude jednoduché, sami totiž konkrétní tip na nového představitele neuvedli.

Související články

Další články