Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Johnny Depp je terčem bojkotu: V Hollywoodu jsem za vyvrhela. Nechtějí pustit můj film, říká

Johnny Depp: V Hollywoodu jsem za vyvrhela
Zdroj: ShowPix
+ Další 2 fotografie
slavný herec

Herec Johnny Depp (58) uvedl, že je terčem bojkotu Hollywoodu. Spojené státy zůstávají podle něj jediným územím, které dosud nevydalo jeho nový film Minamata.Slavný herec Johnny Depp se v rozhovoru pro list The Sunday Times rozpovídal o své současné situaci. Hollywood na něj podle jeho slov vyhlásil bojkot a v USA zdržují uvedení jeho nového filmu Minamata.

V něm ztvárnil Depp fotografa, který pomohl odhalit skandál s otravou rtutí v japonském městě Minamata. Právě Spojené státy zůstávají podle Deppa jediným územím, kde ještě nový snímek není v distribuci.

Z pohřbení snímku obvinil studio MGM už minulý měsíc režisér Andrew Lewis. Tvrdil, že studio má obavy, že „osobní problémy herce ve filmu by se na něm mohly negativně odrazit“, a později obvinil MGM, že nesplnila „morální povinnost“ vydat film, a požadoval, aby obětem neštěstí v Japonsku vysvětlili, „proč si myslí, že osobní život herce je důležitější než jejich mrtvé děti“.

Společnost MGM odpověděla, že film Minamata plánuje dát do distribuce, jenže doposud nesdělila kdy. "Podívali jsme se těmto lidem do očí a slíbili jsme, že je nebudeme tímto filmem využívat," řekl Depp o natáčení filmu Minamata. "Že film bude uctivý. My jsme dodrželi naši dohodu, tak by to stejně měli učinit i ti, co na filmu pracovali po nás,“ uvedla herecká hvězda.

Na bojktot podle Deppa doplatí hrdinové filmu

"Některé filmy se dotýkají lidí," pokračoval. "A tohle se dotýká těch ve filmu Minamata i lidí, kteří zažili podobné věci. A kvůli čemu? ...Kvůli hollywoodskému bojkotu mé osoby?“ rozčiloval se v rozhovoru Depp.

V listopadu loňského roku Depp prohrál v Londýně žalobu za urážku na cti proti vydavateli deníku The Sun poté, co ho titulek v roce 2018 označil za „muže, co bije svoji manželku“ ve vztahu k jeho bývalé manželce Amber Heard.

Depp také letos v březnu prohrál odvolání proti rozhodnutí u britského Vrchního soudu. Začátkem tohoto měsíce však dosáhl vzácného právního vítězství, když se snažil zjistit, zda Heard splnila svůj závazek darovat výtěžek z jejího rozvodu ve výši 7 milionů dolarů (154 mil. Kč) na charitu.


Související články

Další články