Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Johnny Depp je na dně: Lituji, že jsem se stal hercem, tenhle business vás zničí!

Na Johnnyho toho bylo v poslední době trochu moc.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Zatímco my už netrpělivě čekáme na páté pokračování Pirátů z Karibiku, kapitán Jack Sparrow to v soukromém životě nemá vůbec jednoduché. V posledním roce ho stíhal jeden skandál za druhým. Nedávno dokonce přiznal, že lituje, že se kdy stal hercem.

Být jedním z nejlepších herců Hollywoodu je asi dost náročný job. Tvrdou práci vám ztěžují novináři, neustálá pozornost okolí a sem tam nějaká závislost. Johnny Depp byl vždycky rebel a nikdy nám to nevadilo. Byl známý jako rebel s dobrým srdcem a skvělým smyslem pro humor.

Ten ho ovšem přešel, když ho v loňském roce manželka Amber Heard nařkla z domácího násilí a snažila se jej obrat, o co mohla. Že mluví pravdu jí sice prokázáno nikdy nebylo, ale na Deppa to nevrhlo pěkné světlo. Navíc Amber nebyla jediná, kdo se herce snažil v tu dobu důkladně oškubat.

Jeho management selhal v kalkulování Johnnyho majetku a včasném uhrazení daní a tak Deppa čekaly další soudní tahanice, kdy on sám žaloval své managery, kteří na herci dost rejžovali. Jeho management se samozřejmě bránil tím, že je Depp posedlý nakupováním drahých věcí a dokonce by se měl ze své obsese jít léčit.

Je pravda, že Johnny si život umí užívat trochu víc, než je na takovou hvězdu zvykem. Do jeho majetku můžeme zahrnout i síť ostrůvků na Bahamách a další nemovitosti v celkové hodnotě zhruba 80 milionů dolarů. To je, řekněme, celkem slušná sumička, a to jsme možná ještě nějaký ten domek vynechali. Pouze za dovoz vína z celého světa utratí měsíčně zhruba 30 000 dolarů. Co k tomu dodat, s tím chlastem mu to vždycky šlo.

Skandály loňského roku jeho reputace sice přežila a fanoušci jej neopustili, stejně to ale vypadá, že toho má Johnny trochu plné kecky. „Kdybych potkal svoje mladší já, řekl bych mu, ať okamžitě padá z tohohle businessu nebo ho to zničí.“ přiznal nedávno pro britský Express.

Související články

Další články