Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Johnny Depp jde z role do role: Ve filmu The Batman si má zahrát Jokera

Johnny Depp jde z role do role: Ve filmu The Batman si má zahrát Jokera
Zdroj: Showpix
+ Další 4 fotografie
úspěch
Johnny Depp (56) platí v hereckém světě za naprostého chameleona. Ať už dostal roli opilého piráta, vražedného holiče či podivínského majitele továrny na čokoládu, vždy ji dokázal ztvárnit na jedničku. Nyní se spekuluje o tom, že se zhostí postavy Jokera v novém filmu The Batman.

Jakkoliv mohli být fanoušci komiksovek naštvaní, že nového Batmana hraje Robert Pattinson, který je známý především ze série Stmívání, nové spekulace jim daly důvod k radosti. Ve filmovém světě se totiž hovoří o tom, že role záporáka Jokera se ujme Johnny Depp

Depp platí za herce, který dokáže z každé své role dostat naprosté maximum a před kamerou se promění v kohokoliv. Není pochyb o tom, že předchozí herci, jako například Jack Nicholson, Heath Ledger či v neposlední řadě Joaquin Phoenix, nasadili Jokerovu příčku velmi vysoko. I proto se lidé z této zatím oficiálně nepotvrzené informace radují - Johnny Depp se svým předchůdcům totiž dokáže vyrovnat.

Informace, že si Johnny Depp ve filmu The Batman zahraje Jokera, nebyla filmovým studiem ani hercem samotným potvrzena. Podle amerického serveru Movieweb.cz jsou šance, že jsou spekulace pravdivé, zhruba 50 na 50.

Zářná kariéra

Johnny Depp neměl o dobré role nikdy nouzi, nejinak je tomu i dnes. Už v roce 2021 ho fanoušci kouzelného světa znovu uvidí na plátnech jako Grindelwalda v pokračování Fantastických zvířat a letos ho diváci uvidí v kinech v dramatu Minamata.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy