Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Johnny Depp a Amber Heard znovu u soudu: Padlo drsné obvinění o týrání psa

Johnny Depp a Amber Heard znovu u soudu: Padlo drsné obvinění o týrání psa
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
rozvod
Johnny Depp (57) a Amber Heard (34) spolu stále válčí a zdá se, že jejich soudní spor bude trvat ještě velmi dlouho. Exmanželé se navzájem obviňují z nových a nových věcí, poslední obvinění ale mnohé hercovy fanoušky zvedlo ze židle. Měl totiž ublížit psovi své tehdejší ženy, kterého nechal viset z okénka auta a žertoval o tom, že ho dá do mikrovlnné trouby. Na světlo vyšlo i několik dalších šokujících informací o jeho chování.

Ve středu se konal další soud týkající se sporu Johnnyho Deppa a Amber Heard. Dnes již rozvedení manželé jsou ve válce a navzájem se obviňují z naprosto příšerných věcí. Středeční obvinění z Ambeřiny strany znovu rozdmýchalo spekulace ohledně toho, co je Depp skutečně za člověka.

Hvězda Pirátů z Karibiku měla být pod vlivem alkoholu a kokainu, když se v roce 2013 ve vzteku během hádky obrátila i proti psovi své tehdejší ženy. „Depp a Heard byli v autě, on kouřil a byl naštvaný, dokonce až agresivní. Vzal fenku, vystrčil ji z okna, nechal ji z něj viset a napodoboval u toho vytí,“ řekla u soudu hereččina právní zástupkyně.

Hádka, během které mělo k vystrčení psíka z okna dojít, se měla týkat údajného Ambeřina poměru s havajskou umělkyní a fotografkou Tasyou van Ree a Depp se měl incidentem údajně velmi bavit. „Nemyslím si, že nechat viset z okna zvíře, konkrétně něco přes kilogram vážícího bezbranného pejska, je zábava,“ namítal Johnny. Ten měl přitom údajně žertovat i o tom, že psa strčí do mikrovlnky.

Lily-Rose Depp, pes a marihuana

U soudu právní zástupkyně Amber Heard promluvila i o tom, že hereččin pejsek kvůli Deppově nezodpovědnosti několikrát narazil na sáčky s marihuanou a hašišem, jejichž obsah snědl. „Ten pes snědl trošku hašiše, nestihl jsem mu v tom zabránit,“ přiznal herec.

Johnny Depp byl rovněž obviněn z toho, že svou dceru Lily-Rose Depp podporoval v užívání návykových látek, konkrétně marihuany. O tom, co kouření této rostliny způsobuje, se s ní údajně měl v pozitivním slova smyslu bavit už v jejích 13 letech. Jejich textová komunikace má dokonce dokazovat, že s ní marihuanu sám užíval a druhý den se jí ptal, jak je spokojená se svým prvním zážitkem.

Hrozivé zprávy

U soudu byla kromě Johnnyho textové komunikace s dcerou použita i komunikace mezi ním a hercem Paulem Bettanym. Tomu měl Depp psát, že Amber je čarodějnice a měli by ji společně upálit. „Nemyslím si, že bychom ji měli upálit. Umí dělat dobrou společnost a na pohled je pěkná. Taky si nejsem jistý tím, že je čarodějnice. Co ji nejdříve zkusit utopit? Mám bazén,“ odepsal Bettany.

„Nejdřív ji utopíme, pak ji upálíme a já pak její tělo znásilním, abych si byl jistý, že je mrtvá,“ napsal kolegovi a kamarádovi Depp. Otřesné zprávy si herci posílali v době, kdy se Amber snažila, aby Johnny přestal pít a brát drogy.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy