Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Johna Travoltu pronásleduje smrt: Po tragickém skonu syna a manželky přišel o další milovanou bytost

Johna Travoltu pronásleduje smrt: Po tragickém skonu syna a manželky přišel o další milovanou bytost
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
neštěstí
John Travolta (65) se jen 3 měsíce po smrti milované manželky Kelly Preston, která v 57 letech podlehla rakovině, musí smiřovat s další bolestnou ztrátou. Ve věku 52 let zemřel jeho synovec, scenárista Sam Travolta Jr.. Informoval o tom deník The Sun. Oblíbený herec tak přišel o další blízkou osobu.

Herec John Travolta oplakává další ztrátu. Před 11 lety mu tragicky zemřel postižený syn, v červenci jeho manželka prohrála boj s rakovinou a nyní skonal jeho synovec Sam Travolta Jr.. Ten byl synem Johnova nejstaršího bratra.

O smrti Sama informoval deník The Sun s tím, že zemřel ve svém bytě v Mount Horeb ve Wisconsinu. Jeho nekrolog byl pak zveřejněn v lokálním tisku. O příčině jeho smrti zatím nejsou žádné informace.

Samovi přátelé deníku řekli, že šlo o dobrosrdečného člověka a vždy veselého kamaráda. „Bude nám moc chybět, ale už navždy bude s námi,“ řekl jeho spolužák ze střední a dodal, že Sam byl vždy pyšný na to, že zrovna John Travolta je jeho strýčkem.

Péče o rodinu

John Travolta měl se svým synovcem speciální vztah, Sam dokonce v minulosti přiznal, že mu strýc měsíčně posílá 1 800 dolarů, tedy zhruba 41 tisíc korun. „Jsem neúspěšný scenárista, který žije v malém bytě, takže John mi svými penězi pomáhá,“ svěřil magazínu National Enquirer v roce 2015.

Sam se svým strýcem ale nesouhlasil ve všem. Před lety musel opustit scientologickou církev, jejímž členem je John už dlouhá léta. „Scientologie mě málem zabila. Je to jako být voják, po nějakém čase vás to dostane. Bylo to tak zlé, že jsem se v roce 2007 pokusil zabít skokem z mostu,“ vysvětloval.

Smrt v patách

Ztráta synovce je pro Johna Travoltu další velkou ránou. V roce 2009 tragicky přišel o syna Jetta, který dostal záchvat ve vaně a praštil se do hlavy. V červenci pak zemřela Travoltova manželka Kelly Preston, která podlehla rakovině prsu.

Minulý týden herec na svou ženu dojemně zavzpomínal u příležitosti jejích nedožitých narozenin. Jen krátce poté dostal smutnou zprávu o úmrtí milovaného synovce Sama.

Související články

Další články