Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

John Travolta slaví 65 let! Jeho život byl protkán smutkem, i přesto se dokáže usmívat

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
narozeniny
John Travolta, nejvíce známý jako Danny z muzikálu Pomáda, slaví 65. narozeniny. Je až s podivem, co všechno tento nadaný herec ve svém životě musel zvládnout, smrt syna by mnohé dostala na úplné dno, John ale na počest jeho památky žije naplno a stárne jako elegán.

John Joseph Travolta, americký herec, tanečník a zpěvák, je skutečně multitalentovaný muž. Co mu ale bylo naděleno na talentu, to mu bylo sebráno na štěstí. Jeho život totiž zasáhla smrt syna, kterého velmi miloval.

Před devíti lety zemřel Jett, milovaný syn Johna Travolty. Delší dobu trpěl epilepsií, která se mu během dovolené na Bahamách ještě zhoršila. Trpěl záchvaty a jeden obzvlášť silný byl pro něj osudný. Travoltův syn byl pro něj vším a naučil ho milovat bezpodmínečně. Herec na jeho počest šíří mezi lidmi osvětu o epilepsii a především je poučuje o tom, že každý okamžik s jejich milovanými je vzácný.

Herec vyjádřil svůj smutek i na sociální síti. "Říká se, že nejhorší věc na světě je ztratit svoje rodiče. Za sebe teď můžu říct, že to není pravda. Nejhorší věc, co se vám může kdy stát, je přijít o dítě. Přijít o někoho, koho vychováváte a vidíte každý den vyrůstat. Někoho, koho učíte chodit a mluvit," napsal tehdy na svůj Facebook.

Je evidentní, že John je silný muž, který i přes všechny životní útrapy dokáže žít naplno. Fanoušci ho milují a on jim svou lásku vrací. Bolest ze ztráty syna však nikdy nezmizí.

Související články

Další články