Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

John Travolta s dcerou Ellou dojemně uctili památku zesnulé Kelly Preston: Tím, co nejvíc milovala

John Travolta s dcerou Ellou dojemně uctili památku zesnulé Kelly Preston: Tím, co nejvíc milovala
Zdroj: archiv Johna Travolty
+ Dalších 10 fotografií
video
Je tomu už více než měsíc, co herec John Travolta (66) ztratil svou milovanou manželku Kelly Preston. Ta zemřela v 57 letech po dvouletém boji s rakovinou prsu. Herec v červenci smutnou zprávu oznámil na sociálních sítích, kde se pak odmlčel. Nyní se pochlubil videem, kde se svou dcerou Ellou Bleu (20) tančí. Tanec s Johnem byl jednou z věcí, které Kelly nejvíc milovala, na parketu tak byla uctěna její památka.

Rodina Johna Travolty se už více než měsíc smiřuje se smrtí milované manželky a maminky Kelly Preston Ta v červenci prohrála boj s rakovinou prsu, smutnou zprávu pak svým fanouškům sdělil sám Travolta na sociálních sítích.

Herec tehdy poděkoval svým příznivcům za podporu v těžkých časech a poznamenal, že se bude věnovat svým dětem a nebude aktivní na sociálních sítích. Tak tomu dosud skutečně bylo, nyní ale zveřejnil dojemné video.

John svým fanouškům ukázal záběry, na nichž tančí se svou dceru Ellou Bleu. Pro Kelly byl tanec s manželem jednou z nejoblíbenějších činností a Travolta tak na parketu ruku v ruce s dcerou vzdal své zesnulé spřízněné duši hold.

Dojemné video viděly už více než dva miliony lidí a slavní kolegové i fanoušci Travolty v komentářích rodině znovu vyjádřili soustrast. „Krásný způsob uctění památky krásné ženy,“ zní jeden z komentářů. Rodina stále prožívá velkou bolest, připomíná si ale i to, že se Kelly znovu setkala se zesnulým synem Jettem - ten zemřel roku 2009 v pouhých 16 letech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy