Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Johnny Depp měl kokain i ve vousech: 6 celebrit, které žijí v nekonečném večírku

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 14 fotografií
divočáci
Víno, ženy, zpěv? Některé hollywoodské celebrity vyznávají spíš drogy, alkohol a sex. Vybrali jsme osm světových hvězd, které si nespoutaný životní styl užívají nebo užívaly plnými doušky!

1. Johnny Depp (56) se nikdy netajil tím, že rád experimentuje. Podrobnosti si ale nechával pro sebe. S příběhem o divokých večírcích představitele kapitána Jacka Sparrowa přišli až jeho bývalí bodyguardi. Ti tvrdili, že mu museli kokain utírat z celého obličeje. Nedávno také prosáklo, že si do ranní kávy údajně přidává přinejmenším panáka vodky.

2. Lindsay Lohan (33) je stará známá potížistka. Dlouho brala heroin, ze závislosti se také několikrát snažila vyléčit. Ve tvrdých drogách už prý nelítá, ale jak dokazuje mnoho fotek, spáry alkoholu ji zatím nepustily.

3. Demi Lovato (27) se prala se závislostí na drogách už od puberty, měla problémy především s kokainem. Na psychiatrii bývala jako doma, k fetování se totiž přidala i zákeřná porucha příjmu potravy. Když se předávkovala, hrozila jí smrt. Z nejhoršího je ale venku, několik měsíců je střízlivá a nechce do toho zase spadnout. Jde nejspíš o poslední šanci na normální život...

4. Macaulay Culkin (39) by už rozhodně neměl zůstávat sám doma, aby se zase nespřátelil s návykovými látkami. Už v roce 2004 přiznal, že vyzkoušel všechny drogy, ke kterým se dostal. Léta se dával dohromady a v posledních měsících se zdá, že se mu to podařilo.

5. David Hasselhoff (67) se pere s alkoholismem. Legenda seriálu Pobřežní hlídka si ráda přihnula vždy, od 70. let s tím ale začala mít velké problémy. Hasselhof skončil v roce 2002 v léčebně a od té doby seká latinu.

6. Charlie Sheen (54) býval snad největší bouřlivákem showbyznysu, od divokých večírků ho ale odřízlo oznámení, že je HIV pozitivní. Předtím pořádal divoké večírky s prostitutkami, na jednom z takových se dokonce záměrně pořezal nožem.

Podívejte se na tyhle hollywoodské divočáky v galerii!

Související články

Další články