Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Johanka ze Survivoru: Zradila Martina a připravila ho o výhru, teď jí vypisují i jeho bratři

+ Dalších 14 fotografií

Je rozhodnuto. Vítězem Survivoru se stal Tomáš Weimann, který se ve velkém finále utkal s Martinem Konečným. Bylo to těsné. Svým jedním hlasem rozhodla Johanka Fabišíková. Ani ta nesměla chybět na promítání velkého finále. Naší redakci poskytla rozhovor a promluvila o tom, proč zradila Martina či o výhružkách jeho bratrů, kterým teď musí čelit. 

Johanka Fabišíková, letošní účastnice Survivoru, rozhodla o vítězi. Svým jediným hlasem zajistila výhru Tomášovi a zradila Martina, se kterým byla dlouhou dobu v alianci, a dokonce mu věnovala svou skrytou imunitu, čímž mu zachránila krk. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tom, co stálo za jejím rozhodnutím.

Johana dříve překvapila diváky na jedné z kmenových rad, kdy svou skrytou imunitu zahrála pro Martina. Slitovala se nad ním kvůli jeho zdravotním problémům. „Bolí mě vidět Martina. Skrytou imunitu hraju za něj,“ prohlásila. Většina by tak očekávala, že ve velkém finále Survivoru bude hlasovat právě pro Martina. Ona překvapila. Dala svůj hlas Tomášovi, čímž mu zajistila vítězství.

V rozhodnutí, komu dá hlas, neměla jasno ani ve chvíli, kdy šla na poslední kmenovou radu. Bylo to 50 na 50 .Martin se mnou byl dlouho v alianci. Tomášovi patřilo 50 % skrze to všechno, čím si on prošel a co všechno zvládnul. Je to skvělý člověk. Rozhodla zejména finálová řeč,“ vysvětluje účastnice.

Martin se se mnou nebaví. Jeho progres byl jenom na oko

Zdá se, že Martin rychle zapomenul, kdo mu při jedné z kmenových rad zachránil krk, když trpěl zdravotními problémy. „Martin se se mnou nebaví. Ani mě nepozdravil. Mysleli jsme si, že prošel ve hře progresem, ale asi to bylo jenom na oko. Já jsem mu žádný slib, že za něj budu hlasovat, nedala. Každý z nás měl jeden hlas a mohl ho využít, jak chtěl,“ popisuje Johanka Martinovo nevhodné chování.

Martin Konečný, jeden z nejkontroverznějších účastníků soutěže, zkrátka asi nemůže překousnout, že se nestal vítězem on. Martinovu prohru nemůže rozdýchat nejen on, ale i jeho bratři. „Jeho bratr mi psal, že jsem zrádkyně a proč jsem otočila takhle karty, kde se stal ten zlom a že jsem falešná osoba. Ano, je to pravda. Na Instagramu mi psali oba dva jeho bratři zprávy,“ svěřila se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy