Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Joey z Přátel zestárl: Matt LeBlanc (54) se změnil v pupkatého strýce

Joey z Přátel zestárl: Matt LeBlanc (54) se změnil v pupkatého strýce
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Charismatický herec Matt LeBlanc z oblíbeného seriálu Přátelé slaví 54. narozeniny. Do povědomí svých fanoušků se zapsal jako legendární Joey Tribbiani, kterého si diváci naprosto zamilovali. Od prvního natáčení uběhla už pěkná řádka let, Matt zestárl, ale charisma neztratil. Jen k němu během koronavirové pandemie přidal pěkně kulaté bříško.

Americký herec Matt LeBlanc byl od dětství milovníkem motorek a o herectví jako malý nepřemýšlel. Když dostudoval střední školu, přestěhoval se do centra dění v New Yorku, kde chtěl prorazit ve světě modelingu. Na ten mu ale chybělo několik potřebných centimetrů výšky.

Matt LeBlanc v seriálu Přátelé

Místo modelingové kariéry proto zkusil štěstí v komerčním herectví, dostal se do reklam a propagoval třeba kečup Heinz. V herectví nasbíral hodně zkušeností, a tak brzy dostal první roli v seriálu TV 101 a přestěhoval se do Los Angeles.

V roce 1991 si zahrál i v oblíbeném sitcomu Ženatý se závazky, ve kterém chvíli randil s Kelly – tedy s herečkou Christinou Applegate. Největší zlom nastal v jeho kariéře se seriálem Přátelé, ve kterém získal roli Joeyho Tribbianiho. Jeho výkon byl skvělý a Matt byl několikrát nominován na Zlatý glóbus. Ten ale získal až v roce 2012 za roli v komediálním seriálu Epizody.

Ženy Matta LeBlanca

Kromě seriálů si zahrál i v několika filmech, objevil se ve snímcích Ztraceni ve vesmíru nebo Charlieho andílci. Také byl ženatý s Melissou McKnight, se kterou má dceru Marinu. Jejich manželství ale po třech letech ztroskotalo. Od roku 2006 randil s americkou herečkou Andreou Anders, se kterou byl dlouhých devět let. Od roku 2016 stojí po jeho boku Aurora Mulligan.

Seriálový Joye na balení krásek používal větu: „Jak to jde?“ Herec Matt LeBlanc od té doby ušel kus cesty, zestárl a hlavně přibral několik kilogramů. Během koronavirové krize se také pořádně zakulatil a z charismatického herce se stal klasický Američan s pořádným pupkem. Charisma mu ale zůstalo dál.

Související články

Další články