Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Joey z Přátel slaví 53: Matt LeBlanc byl šedivý už v dobách své největší slávy

Joey z Přátel slaví 53: Matt LeBlanc byl šedivý už v dobách své největší slávy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Matt LeBlanc, nejlépe známý jako fešák Joey z legendárního seriálu Přátelé, dnes slaví 53. narozeniny. Americký herec od dob své největší slávy prošel velkou proměnou a zatímco v sitcomu platil za pohledného svůdníka žen, dnes už je z něj prošedivělý pán. Charisma mu ale rozhodně ani po padesátce nechybí.

Matt LeBlanc se narodil 25. července 1967 v Newtonu. Jako dítě a ani v pubertě ho herectví vůbec nepřitahovalo, více se zajímal o motorky, svou první dostal už v osmi letech. Zúčastnil se pár závodů a zjistil, že by mu to mohlo vydělávat na živobytí, jeho matka se o něj ale bála natolik, že musel se závoděním skončit.

První lákadlo k herecké kariéře pro Matta přišlo v době, kdy se přestěhoval do New Yorku. Roku 1987 byl obsazen do reklamy na džíny, následovaly reklamy na Coca-Colu, chipsy a pak i reklama na kečup, která získala na festivalu v Cannes Zlatého Lva.

První větší role na sebe nenechaly dlouho čekat a v roce 1994 se Matt objevil jako lamač dívčích srdcí Joey Tribbiani v seriálu Přátelé Tam si zahrál po boku Davida Schwimmera, Matthewa Perryho, Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisy Kudrow. Od doby, kdy padla první klapka, uběhlo už neuvěřitelných 26 let a rozum tedy nikomu nezůstává stát nad tím, jak moc se Matt změnil.

Stárnutí Matta LeBlanca

Jen málo lidí ví, že šedá je vlastně Mattovou přirozenou barvou vlasů. V době, kdy začal natáčet seriál Přátelé, mu nebylo ani 30, přesto už si musel svou šedou kštici pravidelně přebarvovat černou barvou. Nyní, po padesátce, už na něm šedivá vypadá skvěle.

Herectví se LeBlanc rozhodně nevzdal a aktuálně už čtvrtým rokem hraje v seriálu Man with a Plan. Jistou dobu moderoval i oblíbený pořad Top Gear, u fanoušků původní moderátorské sestavy se ale s úspěchem nesetkal. Nyní se ale chystá dlouho očekávaný sraz kolegů z Přátel a na ten se Matt velmi těší. Na to, jak vypadá dnes, se podívejte v galerii.

Související články

Další články