Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Joe Penny slaví 64: Jak dnes žije pohledný detektiv ze seriálu Jake a Tlusťoch

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Joe Penny, nejvíce proslulý jako Jake ze seriálu Jake a Tlusťoch, dnes slaví své 64. narozeniny. Dnes už si sice užívá hereckého důchodu a na veřejnosti se příliš neukazuje, v minulosti ale patřil mezi idoly žen po celém světě. Sám dlouho žil životem starého mládence a do svazku manželského vkročil až těsně před padesátkou.

Celým jménem Joseph Edward „Joe“ Penny, Jr. se narodil 24. června 1956 v Londýně jako poloviční Američan a poloviční Ital. Když mu bylo pouhých 6 let, rodiče se rozvedli a on vyrůstal v neúplné rodině v americké Georgii. Herectví ho nelákalo odmalička, jeho původ z něj ale dělal muže zajímavého na pohled, a tak k němu nakonec přičichl.

Joeovi bylo jen 18 let, když si poprvé zahrál v populárních nekonečných seriálech jako Tak jde čas či Matlock. Menší role v těchto televizních hitech vedly k tomu, že byl nakonec obsazen do jedné z hlavních rolí v kriminálce Jake a Tlusťoch, kde ztvárnil detektiva Jakea Stylese.

Role v tomto seriálu mu přinesla velkou popularitu a herec si zahrál ještě v mnoha dalších televizních projektech a filmech. Ačkoliv se nikdy nedočkal žádného ocenění, obliba u diváků mu ke spokojenosti stačila.

Joe Penny a ženy

Jako jeden z idolů 80. a 90. let měl Joe Penny skutečně na výběr, jeho srdce ale žádné ženě nepatřilo dlouho. Herec si navíc dává záležet na tom, aby jeho soukromé záležitosti zůstaly skutečně soukromými. Jediné, co je známo, je fakt, že se v roce 2004, krátce před 50. narozeninami, oženil. Cindy M. Penny a Joe od té doby tvoří spokojený pár, který se rozhodl nemít děti.

Herecký důchod

V posledním seriálu si Joe Penny zahrál v roce 2010, poslední film s názvem The Last Night Inn pak následoval o 6 let později. Dnes si Joe užívá hereckého důchodu a věnuje čas své manželce. Kouzlu sociálních sítích nepropadl a jeho fanoušci tak nemohou sledovat, jak se mu dnes daří. Není ale pochyb o tom, že jako buddhista vlastnící třípatrový dům v Los Angeles je velmi spokojený.

Související články

Další články