Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Joaquin Phoenix šokoval vizáží: Z kostnatého Jokera je pupkatý dědek

Zdroj: Profimedia
Proměna

Málokdo by v oteklém a pupkatém taťkovi s prošedivělými vlasy hledal oscarového herce Joaquina Phoenixe (46). Ten  svou vizáž drasticky proměnil, protože se připravuje na roli v novém filmu.

Z kostíka pupkáček

Joaquin Phoenix (46) patří mezi herce, kteří se do svých rolí vžívají se vším všudy, kompletně se do nich noří, mění své výrazové prostředky i celou image a kompletně se roli přizpůsobují. Jen když hrál legendárního Jokera, výrazně zhubnul v podstatě na kost a trávil nesmírně času tím, aby se naučil svůj ďábelský nezvladatelný smích.

Úspěšný herec se teď předvedl v image pupkatého chlapa s polovypadanými šedými vlasy. Co se stalo? Herec nevyšel z formy pro nic za nic, na filmovém plátně se brzy představí v nové roli. Film Disappointment Blvd. se aktuálně natáčí v Kanadě, tam byl Joaquin také zachycen."Je to nesmírně těžké," přiznal herec, když vzpomínal na to, jak pod odborným dohledem hubl pro roli Jokera. V podstatě si člověk vybuduje poruchu, kdy počítá každý gram, co ztratí, vzpomíná a zároveň přiznává, že extrémní hubnutí a nabírání kvůli rolím poměrně ničí psychiku člověka. Hollywoodští herci jsou totiž nuceni svoji postavu přetransformovat v extrémně krátkém čase.

Kdo je Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix se narodil 28. října 1974 v Portoriku. Za film Joker z roku 2019 si odnesl Oscara. Herec je velkým zastáncem práv zvířat, od svých tří let je veganem. Jeho snoubenkou je herečka Rooney Mara, se kterou má Joaquin syna, kterého pár pojmenoval po Joaquinově zesnulém bratrovi - River.

Související články

Další články