Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Joaquin Phoenix se stal otcem! Svého synka pojmenoval po zesnulém bratrovi

Joaquin Phoenix se stal otcem! Svého synka pojmenoval po zesnulém bratrovi
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
rodičovství
Představitel oscarového Jokera Joaquin Phoenix (45) se stal tatínkem! Jeho snoubenka, herečka Rooney Mara (35), mu porodila zdravého a krásného chlapce. Pro svého syna vybral Joaquin naprosto kouzelné jméno, které mu navždy bude připomínat jeho blízkého, který už na tomto světě není.

O tom, že se z Joaquina Phoenixe a jeho snoubenky Rooney Mary stali rodiče, informoval na filmovém festivalu ve švýcarském Curychu režisér Victor Kossakovsky. Stalo se tak po promítání snímku Gunda, na kterém se představitel oscarového Jokera podílel jako producent.

Jméno River patřilo staršímu bratrovi

Phoenix si své soukromí velmi střeží, alespoň před médii a fanoušky. Před přáteli a kolegy už tolik ne... "Mimochodem, nedávno se mu narodilo dítě. Jeho krásný syn se jmenuje River," prohodil Kossakovsky, když přišly otázky na Phoenixe. O tom, že pár čeká miminko, informovala americká média s odkazem na blízký zdroj páru už v květnu.

Jméno River patřilo Joaquinovu staršímu bratrovi, který bohužel v roce 1993, na začátku své našlápnuté herecké kariéry, ve svých 23 letech zemřel na předávkování drogami. 23. srpna by oslavil 50. narozeniny, bohužel mu osud připravil jiné karty.

Spojila je láska k planetě a zvířatům

Joaquin a Rooney se seznámili v roce 2013 při natáčení filmu Ona, dohromady se ale dali až o tři roky později a v roce 2019 se zasnoubili. Kromě profesí je pojí i velký zájem o životní prostředí a láska ke zvířatům, vzhledem k níž jsou oba vegani.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy