Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Joan Collins má 87: Takhle šel čas s mrchou Alexis ze seriálu Dynastie

Joan Collins má 87: Takhle šel čas s mrchou Alexis ze seriálu Dynastie
Zdroj: FX Network
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Britská herečka Joan Collins slaví 87. narozeniny. Před kamerou se poprvé objevila už v devíti letech a za svou kariéru si zahrála v nespočtu filmů i seriálů. Největší slávu jí přinesla role potvory Alexis v seriálu Dynastie. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Joan Collins se narodila 23. května 1933 v Británii. Odmalička velmi toužila po pozornosti a byla ráda středem dění. Na scéně se poprvé objevila už v devíti letech, a tak bylo jasné, kam bude v životě směřovat. Po vystudování Královské akademie dramatického umění se do herectví vrhla naplno.

Za pozornost kromě Joaniny kariéry stojí nepochybně i její milostný život. Jako klasická britská kráska, která se usadila v Hollywoodu, měla spoustu nápadníků. Za celý svůj život se vdala celkem pětkrát, jejím posledním manželem se stal filmový producent Percy Gibson. Ten je o 32 let mladší, vzala si ho v roce 2002 a je s ním dodnes.

Ačkoliv Collins účinkovala ve spoustě známých filmů a seriálů, největší slávy se dočkala díky dramatickému seriálu Dynastie z roku 1981. Tam ztvárnila zápornou postavu jménem Alexis a za svůj výkon se dočkala i několika ocenění.

Proměna

Joan Collins se od počátků své kariéry velmi změnila, i po osmdesátce je ale stále stylová a na svůj věk rozhodně nevypadá a podle mnoha jejích prohlášení se na něj ani necítí. Herectví se stále věnuje. Podívejte se do galerie, jak šel s britskou herečkou čas.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy