Je jenom moje chyba, že jsem se rozhodla postovat věci veřejně. Že je ten profil taková trochu čekárna na gyndě, kdy si zkracujete chvíli čtením toho nejhloupějšího časáku. Zároveň fungujete jako terapeut, lidi se tam tak nějak zpovídají sami.

Včera jsem totiž byla pozvaná na rande. Do kina. A jdu na to rande proto, protože nemá strach a napíše: „Vyber si, kdy máš čas, ty špinavá kurvo.“ To moc neodpovídá tomu, že mám ráda, když ke mně lidi chovají jistý typ respektu a úcty. Ale tomuhle je to jedno. Dělá si ze mě srandu a vzhledem k tomu, že mu chodí podobné zprávy jako mně od více či méně debilních nebo perverzních lidí, děláme si jí oba. Jakmile to už ale někdo ví, tak vás to celý přejde a už to není taková zábava, takže to děláme tajně. Všichni to v sobě ale nemají. Což mě trochu nutí napsat o tom, co na internetu typická holka zažívá nejhoršího! Zprávy!

A ty nejhorší vám taky ukážu!

Je to totiž sedm takových těch lidí, kteří už ve vašem životě existují, protože se jich nezbavíte. A já doufám, že to někomu pomůže. Kluci, tohle prostě fakt nedělejte, strašně si tím ubližujete.