Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jmenovkyně pašeračky Terezy o jejím životě "ve výkalech": Přestala šlapat a začala převážet drogy

Jmenovkyně pašeračky Terezy o jejím životě "ve výkalech": Přestala šlapat a začala převážet drogy
Zdroj: Profimedia / Tereza Hlůšková / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
zpověď

Pašeračka Tereza Hlůšková (23) sedí v pákistánské věznici již třetí rok za pašování devíti kilogramů heroinu. Češka se dlouho těšila na odvolací řízení, které bylo nakonec odloženo. Se svou bývalou nejlepší kamarádkou Simonou se v minulosti chlubily pohádkovým přepychem a party životem, který ovšem nebyl tak růžový, jak se mohlo zdát. Za focení si vydělaly až 80 tisíc, ovšem tomu předcházel pobyt v baráku, odkud nemohly vycházet a smrdělo to tam výkaly. 

Jmenovkyně pašeračky Terezy Hlůškové, která byla dobrou přítelkyní s Terezinou bývalou nejlepší kamarádkou Simonou, se rozhodla povyprávět, jak se Hlůšková dostala do drogového podsvětí, které se na první pohled většinou zdá jako pohádkový život v přepychu.

"Za jedno focení, které se vším všudy trvalo deset dní, jsme si vydělaly 2700 liber. V Pákistánu jsem celkem byla dvakrát, Tereza třikrát," řekla před nějakou dobou pro Expres dívka, která se pohybovala ve stejném prostředí jako Tereza se Simonou, ale nechtěla být jmenovaná.

Nesměly vycházet a všude to smrdělo výkaly

Poté se Expres spojil s dívkou, která se objevovala po boku Simony Hučíkové už v době, kdy byla pašeračka Tereza v kriminále. Deníku popsala, jak jejich "přepychový život" ve skutečnosti vlastně probíhal.

"Přiletěly tam s Terezou, tam je zavřeli do nějakého hnusného baráku, odkud nemohly vycházet. Měly tam být asi dva týdny. Nosili jim tam jídlo a holky byly zavřené spolu v ložnici. Simona to tehdy popisovala dost drsně," uvedla hned z úvodu.

"Jednou se jim tam ucpal záchod a ony na něj nemohly dále chodit. Všude to tam smrdělo výkaly a celkově to pro ně bylo dost psychicky náročné." Pašeračka Tereza se dle ní velmi změnila v době, kdy poznala Simonu.

Přestala šlapat a začala převážet drogy

"Tereza byla strašně nádherná holka, hodná, ale až tak moc blbá, že se nechala zatáhnout do Simoniných intrik a začala s ní šlapat. Potom řekla, že už nechce roztahovat nohy, že ji to ničí, a začala převážet drogy," vypráví dívka, které přišlo také zvláštní, že byla Tereza zadržená zrovna v době, kdy s ní byla poprvé v Pákistánu bývalá kamarádka Simona.

"Udělala tam jedno z těch pekel, co umí, a po týdnu ji pustili, že může letět dříve. Dostala kufr s drogami a letenku první třídou. Poslední destinace byla Londýn, kde na letišti dostala v igelitové tašce deset tisíc liber. Potom měla Terezu vyzvedávat na letišti v Praze a už jenom viděla ve zprávách, že ji zadrželi," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy