Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jméno syna Rytmuse a Jasminy prozrazeno: Změna plánu, Bengoro to nebude

+ Dalších 160 fotografií
Jméno miminka
Jasmina Alagič (30) bude rodit co nevidět a Rytmusovi (42) se konečně splní celoživotní sen. Po potomkovi toužil dlouho, s předchozími partnerkami se mu však nikdy nepoštěstilo. Slavný páreček už dřív prozradil, že bude mít chlapečka. O jméně zatím jen vtipkovali, i o něm ale nyní mají jasno.

Rytmusovi (42) zanedlouho začne nejšťastnější období v životě. Jasmina Alagič (30) mu porodí prvního syna, kterého si roky přál. V minulosti si dělali legraci, že mu dají jméno Bengoro. Tak zní název jedné z rapperových desek. Naštěstí se ale umoudřili.

„Jsi náš vysněný prvorozený syn Sanel a nenechej se nikdy zlomit ničím,„ prozradil Rytmus jméno pro chlapečka v dojemné písničce. „Čekal jsem na tebe celý život, v podvědomí jsem tě nosil každý den. Ale když jsem se poznal s Jasminou, věděl jsem, že bude tvojí mámou,“ rappuje nečekaně otevřeně.

Za rok, co žije s Jasminou, se změnil z drsňáka v rozněžněného manžela. A všichni jsou zvědaví, jak bude zvládat otcovskou roli. Tak uvidíme…

Mohlo by vás zajímat

Další články