Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jméno syna Burešové a Forejta rozdělilo Česko na dva tábory: Chudák dítě, píší lidé

Evin a Přemkům syn se jmenuje Tristan William Forejt.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima/Se souhlasem Přemka Forejta/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 7 fotografií
Jméno

Evě Burešové (29) a Přemkovi Forejtovi (35) se narodil syn, který dostal velice neobyčejné jméno. Pár jméno představil veřejnosti na svém Instagramu. I když je pojmenování dětí zcela na rodičích, přesto se najdou tací, kteří se o rozhodnutí obou partnerů pouhý den po narození miminka už nehezky vyjadřují. Jméno Tristan William Forejt rozdělilo Čechy na dva tábory. 

Nastal okamžik, na který se těšil téměř celý český národ. Eva Burešová v pondělí porodila syna a s Přemkem mu dali neobvyklé jméno. Zpěvačka a šéfkuchař na svém Instagramu zveřejnili snímek s malým synem. "Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," svěřil se šéfkuchař. Syna pojmenovali Tristan William Forejt.

Jméno syna rozpoutalo boj

Netradiční jméno se ale nechytilo moc dobře. Rozdělilo národ na dva tábory. Jeden tvrdí, jak je jméno úžasné, a druhý naopak píše až sprostá slova o tom, jak svět už není v pořádku. Na Facebooku se teď oba názory proplétají, těžko říci, který převládá víc. "Ksakru!! Kdyby se aspoň jmenoval Přemek po tátovi, ale Tristan, to dítě si takový blbý jmeno ponese celý život," rozčiluje se Zuzana. "Lidi halooooo, vzpamatujte se!!! Je to snad vaše dítě? Nechápu vás, jste snad také matky, jak by se vám líbilo, kdyby někdo hanil jméno vašeho novorozeného dítěte??? Není důležité, jak se kdo jmenuje, ale jaký je člověk," reaguje Daniela.

"Víte vůbec, že řešíte úplný hovn*. Každého věc, jak pojmenuje svoje dítě, ne každý chce, aby jeho dítě mělo jméno jako půlka republiky," čepýří se Keitty. Nejčastějším komentářem je však zmínka o škole. "Takže dítě není Čech? Chudák dítě, to si ve škole užije," říká Alena. "Chudák dítě, ale dítě za to nemůže. Ve škole se dítěti budou smát," tvrdí Helča.

Převažují pozitivní komentáře

Nicméně převažují hlavně gratulace a dojemné vzkazy. Třeba se rodiče rozhodnou si pořídit k malému Tristanovi ještě Isoldu. Každopádně redakce eXtra.cz se připojuje ke gratulacím a přeje páru a malému Tristanovi hodně zdraví.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy