Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jméno miminka prozrazeno: Lela Ceterová rozhodla, jak se bude nový člen rodiny jmenovat

Lela se na holčičku moc těší.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
MIminko

Nastávající dvojnásobná maminka Lela Ceterová (31) prozradila, jaké jméno vybrala pro své miminko. Kromě toho se svěřila s tím, kde bude rodit a jak se o těhotenství dozvěděla. Protože je momentálně na rizikovém, byla nucena odložit svatbu na příští rok.

Lela Ceterová (31) prozradila, jak by se jmenovalo její druhé miminko, pokud by se jí znovu narodila holčička. S fanoušky se o to podělila na sociálních sítích, kde zodpovídala dotazy od všech zvědavců, co ji sledují. Nastávající dvojnásobná maminka pohlaví miminka veřejnosti neprozrazuje, sama se totiž nechala slyšet, že se plánuje nechat překvapit a zjistit, co se jí narodí, až při porodu. Nad jmény už ale samozřejmě uvažovala.

Jméno pro miminko prozrazeno

"Pokud to bude děvče, jmenovala by se Viktoria," pochlubila se na Instagramu Lela, která už má se svým snoubencem Karlosem Vémolou (36) holčičku Lili. "Pokud chlapec, tak jméno vybírá Karlos... pár tipů by měl," zamlžila blondýnka. Ta dále přiznala, že svatbu, která byla v plánu toto léto, museli kvůli rizikovému těhotenství odložit až na příští rok. "Příští rok si to moc užijeme a bude už i nový člen rodiny," prozradila Lela s tím, že se veselka uskuteční 28. 7. 2022.

Lela se také pochlubila s tím, jak se dozvěděla, že je těhotná. "Na dovolené v Dubaji, kde jsem byla s mým mužem, jsem pociťovala určité nevolnosti a hned po příjezdu domů jsem si udělala test," dodala Lela s tím, že i svoje druhé dítě bude opět rodit v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí.

Související články

Další články