Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

JLo se chlubí snubním prstýnkem za 10 milionů dolarů! A také fešným bratrem manžela

Jennifer Lopez v novém filmu Vem si mě.
Zdroj: Universal Pictures
+ Další 4 fotografie
Šperk

Jennifer Lopez (53) se chlubí svým svatebním prstenem všude, kde může. Zpěvačka, která byla už dvakrát nominovaná na cenu Grammy, se podělila o záběry ze zákulisí z galavečera Luisaviaroma x Unicef. Doprovod jí dělal její čerstvý švagr Casey Affleck. 

Galavečer Luisaviaroma se konal na Capri v Itálii. Jako ctěný host tam vystoupila Jennifer Lopez, která se nedávno vdala za svou dávnou lásku Bena Afflecka. Jejími snímky ze zákulisí se pochlubil Tom Bachik na svém Instagramu. Tom Bachik je hlavním nehtovým designérem JLo. Na fotce si nejde nevšimnout zářícího diamantu.

Zelený drahokam za 10 milionů

Zelený diamantový snubní prsten má hodnotu přibližně 5 až 10 milionů dolarů. Podle webu Page Six má prý hvězda ještě jeden skromnější prsten, který stál v přepočtu 1000 dolarů. Mimo jiné se na fotkách z galavečera JLo objevila se svou vizážistkou Mary Phillips, kadeřníkem Chrisem Appletonem a stylistkou Mariel Haenn. Oblečena byla do zebrovitého topu a zvonových kalhot.

Na galavečeru ohromila dav písněmi jako Waiting for Tonight z roku 1999 a také coverem hitu Donny Summer z roku 1978 Last Dance. Hvězda filmu Halftime měla na sobě vlastní soubor Roberta Cavalliho navržený Faustem Puglisim pro její koncert na pódiu La Certosa di San Giacomo.

Švagr jako záchrana

Jennifer z publika sledoval její švagr Casey Affleck. Jde o mladšího bratra slavného Batmana, který je nositelem Oscara. Seděl vedle své přítelkyně Caylee Cowan. Nynější manžel JLo herec Ben Affleck momentálně natáčí Aquamana 2, proto se na vystoupení nemohl dostavit a doprovod své ženy svěřil do bratrových rukou.

Související články

Další články