Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jizvy přestala schovávat: Detailní pohled do tváře Týnuš Třešničkové vhání slzy do očí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 86 fotografií
Jizvy Týnuš
Dlouhých devět měsíců byla Týnuš Třešničková (23) upoutaná na nemocniční lůžko. Minulý týden se z Turecka konečně vrátila domů a snaží se o návrat do běžného života. A jak se zatím zdá, daří se jí to dobře. Krásná youtuberka se pomalu vyrovnává s jizvami, které jí pokrývají tvář, krk a ruce. Ty na obličeji ještě před nedávnem maskovala make-upem, tentokrát je ale ukázala bez obalu!

Statečná bojovnice Týnuš Třešničková se vyrovnává s následky loňské nehody. Popáleniny měla na třetině těla a léčila se s nimi dlouhých devět měsíců. Až minulý týden se konečně mohla vrátit domů.

„Představovala jsem si, že až přiletím do Česka, budu mít už vše zahojené a vše bude jako dřív. Realita je bohužel trochu jiná. Stále mě čekají některé estetické zákroky, abychom eliminovali jizvičky, a čeká mě ještě cesta, která nebude lehká," přiznala Třešničková na Instagramu.

A místo slibů rovnou předložila fotku, na které ukázala tvář poprvé bez make-upu. Jizvy pokrývají především bradu a mnohým fanouškům vyrazily dech. Nic není naštěstí ztraceno a Týnuš už teď čekají pouze šťastné okamžiky.

"Nemusím být denně zavřená ve vězení v podobě nemocničního pokoje a já si tak užívám každé chvíle,“ pochvaluje si Týnuš.

V galerii se podívejte na jizvy Týnuš!

Související články

Další články