Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Jízda hrůzy: Matka (36) zapomněla syna (4) na střeše, PŮL HODINY s ním kroužila po městě!

+ Dalších 8 fotografií
to snad ne!
Zapomenout piknikový košík na střeše zabolí, ale určitě ne tolik, jako nechat tam své dítě. Nezodpovědná matka Erica Shadforth (36) řídila přes 20 minut auto, aniž by si všimla, že na střeše bojuje o život její 4letý syn. Dostala zákaz řízení na tři měsíce a pokutu.

Že někdo zapomene na střeše auta mobilní telefon nebo peněženku, je úplně běžné. Nechat tam ale dítě, to už se moc často nevidí. Děsivý příběh, kdy nezodpovědná matka zapomněla své dítě na střeše auta, se skutečně odehrál, a to ve městě Perth v Austrálii.

Erica Shadforth nasedla do auta s tím, že její čtyřletý syn se zřejmě přemístil z předního sedadla spolujezdce za ostatními dětmi dozadu. Nezkontrolovala, zdali tam opravdu je a odstartovala pekelnou jízdu. Syn se ovšem přemístil na střechu, nikoli na zadní sedadla, a tak mu začal boj o život. Žena jela s malým na střeše déle než 20 minut. Ignorovala problikávání a troubení ostatních účastníků provozu, kteří se ji snažili upozornit, co se děje. Nakonec si varování řidičů všimla až na jedné z křižovatek, kde zastavila, syna ze střechy sundala a usadila ho zpátky do auta.

Jízdu hrůzy zaznamenalo několik soukromých kamer domů, kolem kterých projížděla. Případ se dostal až k soudu a matka dostala pokutu 19 000 korun v přepočtu a zákaz řízení na tři měsíce. Soud ji omlouval, protože žena byla v té době v ohromném stresu. Měla na starost šest dětí, jelikož její manžel byl na služební cestě. Podívejte se do galerie, jak chlapec bojoval o život.

Mohlo by vás zajímat

Další články