Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Již za týden startuje Rock for People! Na co se těšit a co si nenechat ujít?

Již za týden, v úterý 3. července, odstartuje "Večírkem pro nedočkavé" jeden z nejstarších českých festivalů Rock for People. V průběhu následujících dnů se na 10 podiích představí na 100 kapel, muzikantů a DJs.

Můžete se těšit na kapely, jako jsou The Prodigy, The Kooks, Sigma, Volbeat, Aphrodite a z české scény např. Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, Tři sestry nebo Xindl X.

Kromě hudebního programu na Rock for People najdete např. Street Food Rocks, což je vlastně festival ve festivalu, který je určený především pro vaše chuťové pohárky. Můžete zde ochutnat argentinské burgery, africkou kuchyni, sushi, speciality ze Srí Lanky, Japonska a Gruzie a mnoho dalšího.

K dispozici bude také Graffiti Wall, kde se budete moct podívat na práce zručných umělců nebo Message Wall, což je něco jako kniha přání a stížností. Zde budete mít možnost vzkázat kapelám, pořadatelům nebo ostatním návštěvníkům, co máte na srdci. Koneckonců se ukázalo, že funguje i jako nástroj k seznamování. Samozřejmostí budou Chill Out Zóny, kde budete moct relaxovat a osvěžovače v podobě kropících vozů, hadic, fontánek a rozprašovačů. A když by bylo úplně nejhůř, tak v Prima Cool zóně najdete i bazén.

Související články

Další články