Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jitko, raději už mlč! Modelka Nováčková moderování nezvládá, SuperStar je pro ni moc velké sousto!

Na mole rozhodně září víc.
Zdroj: Profimedia.cz
Doba je opravdu padlá na hlavu. Čím dál víc modelek nabírá dojmu, že když se umějí postavit před fotoaparát či projít po molu, tak hravě dokážou moderovat nebo zpívat. Bohužel i pěkná Jitka Nováčková předvedla, že ani hezká tvářička nemůže zabránit ostudě před kamerou.

Jednou z ozdob finálových večerů měla být i Česká Miss Jitka Nováčková. Sice je na ni pěkný pohled, ale to prostě k moderování nestačí. Je vidět, že se snaží a zdokonaluje, ale stále je to na pořad tohoto formátu opravdu málo.

Blondýnka je prkenná, neumí hned vtipně reagovat na odpovědi, neumí být spontánní a pomoct finalistům. Sama je totiž taky nervózní, tak pak se těžko zachraňují trapné situace. I když se v šoubyznysu nějaký ten pátek pohybuje, prostě to nestačí.

Víme, že žádný učený z nebe nespadl, ale proč mají missky tendence hrnout se k moderování, herectví či zpívání? Ano, kariéra modelky má jepičí život, ale dokud ještě z toho může něco vytřískat, tak ať se dál radši věnuje předvádění oblečení, a nežene se do něčeho, co nikdy pořádně nedělala.

Třeba nás do konce finále ještě Jitka překvapí. Tvářičku má pohlednou, ale bohužel televize je i se zvukem a mluvené slovo Miss moc nejde. Nezlob se na nás, Jitko, ale radši bychom tě viděli na molu v titěrném spodním prádle než s mikrofonem v ruce.

Související články

Další články