Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jitka Zelenková prošla senzační proměnou: 70? Zpěvačka je živý důkaz, že věk je jen číslo

Jitka Zelenková prošla senzační proměnou: 70? Zpěvačka je živý důkaz, že věk je jen číslo
Zdroj: Se souhlasem Jitky Zelenkové/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Proměna
Známá česká zpěvačka Jitka Zelenková (70) překvapila své fanoušky novým účesem. Většina lidí byla zvyklá na její kudrnatou hřívu, kterou nyní vyměnila za rovné mikádo. A nutno podotknout, že díky této změně omládla o několik let! Škoda jen, že se jednalo o paruku v rámci aprílového žertu.

Sedmdesátiletá Jitka Zelenková překvapila na apríla fanoušky novou fotografií. Stála na ní před růžovou zdí a místo kudrnaté hřívy, na kterou jsou u ní všichni zvyklí, měla krátké rovné mikádo.

Fanoušci byli z proměny nadšení, ačkoli některým neušlo, že nová vizáž vypadá spíše jako paruka. „A kde jsou kudrlinky? Toto je asi paruka, ne? Vaše kudrlinky od přírody k vám patří, Jitko,” napsala jedna uživatelka. Jitka k příspěvku doplnila několik hashtagů jako #novevlasy, #noveja #zmenajezivot, i proto mnoho lidí této proměně zřejmě skutečně věřilo.

Dlouholetý boj s vlasy

Následujícího dne přidala Jitka Zelenková další příspěvek. V něm vysvětlila, že se jednalo pouze o legraci v rámci apríla. Lidé jí pod fotografii hned začali psát a zdá se, že si většina oddechla, že si své kudrnaté vlasy ponechala. „Jitko, super!” napsala herečka Tereza Brodská. „Jitka bez afra není Jitka,” přidali se další.

V rozsáhlém příspěvku pod fotografií se Jitka rozepsala o tom, jaké měla se svými vlasy v minulosti problémy. „Prošly jsme si složitou a dlouhou cestu. Když jsem začala zpívat a měla jsem takové krátké afro, posmívali se mi, že jsem jako opice,” vyprávěla.

Dodala také, že zkoušela různé druhy účesů od rovných vlasů, které si žehlila žehličkou, až po krátké, ale nakonec stejně zjistila, že jsou její přírodní kudrliny nejlepší. „Ze včerejší fotky to možná vypadalo, že jsem se zbláznila a ostříhala je. Ale ne, sami jste někteří poznali, že to byla jenom paruka. Prostě aprílový žertík,” vysvětlila fanouškům. Nakonec ještě všem popřála veselé Velikonoce a dodala, že je velmi ráda za to, kolik nových lidí na jejím účtu přibylo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy