Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jitka Válková se ještě pořád pokouší zpívat: Její nový EMO klip vás připraví o 5 minut vašeho života

Uf. Dokoukali a doposlouchali jsme to až do konce. Ulovili jsme tak určitě nějakého bobříka, ale ještě nevíme čeho.

Misska Jitka Válková si usmyslela, že pověsí modeling na hřebík a bude se ke smůle nás všech naplno věnovat muzice. Jasně, zpívat umí, má dobrý hlas, hudební sluch, dobře vypadá. Na modeling je oplácanější a za chvíli na něj bude i stará. Jitka navíc patří mezi modelky, které nemají v hlavě opičku třískající o sebe s činely, takže je i docela možné, že ji prostředí modelingu ubíjelo. A pak je tady taky její snoubenec, fitness trenér a lovec celebrit Míra Cipra, který chce mít vedle sebe hvězdu, takže svou Jitku podporuje a brífuje úplně ve všem, co mu v budoucnu zajistí vstupy na večírky a poukázky na konzumace všeho možného zdarma.

Průšvih je, když Cipra upustí činku a začne se věnovat skládání hudby, textaření a režírování EMO videoklipů. Což se evidentně právě stalo. Vítejte v hudebním pekle, kterému kraluje Jitka, jež od nového roku zřejmě docházela na hodiny afektu vedené Lucií Bílou a na lekce angličtiny od Romana Skamene.

Související články

Další články