Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jitka Smutná slaví 68. narozeniny: Manželství jí nevyšlo, pravou lásku našla u ženy

Jitka Smutná slaví 68. narozeniny: Manželství jí nevyšlo, pravou lásku našla u ženy
Zdroj: archiv TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
výročí
Herečka a moderátorka Jitka Smutná slaví 68. narozeniny. Televizní diváci si ji mohou pamatovat například ze seriálů Ohnivý kuře nebo nekonečné Ulice a také z filmů Doktor od jezera hrochů či z pohádky Zakleté pírko. Manželství jí moc nevyšlo a později našla lásku v ženě. Jak se herečka v průběhu let změnila?

Jitka Smutná je často popisována jako energická, osobitá a extrovertní žena, která je také otevřená hlubokým citům. Je nejmladší ze čtyř dětí a jediná dcera. Vystudovala DAMU a s kariérou herečky začala ve Východočeském divadle v Pardubicích. Po dvou letech začala působit v roce 1976 ve Státním divadle v Ostravě. Na divadelních prknech se objevuje dodnes.

Nešťastné manželství

Kromě jevišť natáčela pro televizi, psala poezii a skládala písně. Zazpívala si dokonce s Jaromírem Nohavicou V Ostravě strávila dlouhých 14 let, provdala se za kameramana Jaromíra Nekudu, s nímž má dvě děti, Jakuba a Terezu.

Vztah s Jaromírem však nevydržel a před lety našla lásku ve spisovatelce Petře Braunové. "Já se v osmnácti platonicky zakoukala do jedné krásné dívky, jenže mi tehdy nic dalšího nedošlo. Vdala jsem se, měla děti a krásné manželství. Až tak před deseti lety jsem pochopila a přiznala si, jak to se mnou je," přiznala se Smutná v roce 2013.

Rozchod s ženskou láskou

Vztah se spisovatelkou však evidentně skončil, jak se psalo v polovině roku 2019. Pro deník Aha! se v minulosti vyjádřil místostarosta Měčína u Klatov, kde měly společně koupený dům, který chtěly rekonstruovat. "Paní Smutná už sem k nám do Měčína nejezdí. Jsou to asi už tři roky, co se rozhádala s paní Braunovou. Ta sem teď jezdí sama," uvedl místostarosta.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy