Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jitka Schneiderová slaví 46 let: Podívejte se, jak skvěle vypadala ve StarDance!

+ Dalších 21 fotografií
narozeniny
Ačkoliv na to rozhodně nevypadá, Jitka Schneiderová dnes slaví 46. narozeniny. Sympatická herečka se kromě natáčení snímků a seriálů zúčastnila i natáčení soutěží, jako například Tvoje tvář má známý hlas, nebo StarDance, kde vypadala naprosto fenomenálně. Vzpomínáte si na modely, které oblékala?

Jen těžko lze uvěřit tomu, že Jitka Schneiderová slaví 46 let na tomto světě. Sympatická herečka jako by snad ani nestárla, posledních 10 let vypadá pořád stejně a v upnutých šatičkách jí to sluší víc než kdejakým mladicím.

Diváci si Jitku Schneiderovou zamilovali hlavně ve StarDance, kde tančila s Markem Dědíkem. Společně v soutěži podávali neskutečné výkony a jejich prohra byla zklamáním nejen pro ně, ale i pro zástup fanoušků, který si stihli vytvořit.

Jitka vypadala skvěle v každé robě, do které ji kostyméři navlékli. V galerii se můžete podívat na její nejlepší snímky ze soutěže, kterou měla na 100% vyhrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články