Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jitka Schneiderová se toho nebojí ani ve 44 letech: Krásná herečka se ukázala bez make-upu, tleskáme za odvahu

+ Dalších 34 fotografií
Půvabná herečka Jitka Schneiderová se v žádném případně nestydí ukázat bez tuny líčidel. Při pohledu na její nenalíčený obličej se určitě neleknete. Jitka totiž vypadá opravdu skvěle i bez make-upu.

Herečka Jitka Schneiderová na filmovém festivalu v Karlových Varech opravdu zazářila. Předvedla hned několik modelů a vypadala opravdu božsky. Jitce je čtyřiačtyřicet let a před pár dny ukázala ve Varech naprosto luxusní nožky, které jí mohou závidět o mnoho let mladší kolegyně.

Je moc dobře, že se herečka nebojí krátkých šatů a i v takovém věku je odvážná. Všichni jsme zvyklí na to, že Jitka nedělá žádné módní přešlapy a vždy ji vidíme perfektně upravenou a nalíčenou. Tentokrát nám ale ukázala, jak vypadá bez jediného líčidla.

Jitka se totiž předvedla bez make-upu a nutno říct, že to není vůbec špatné. Když se ukáže většina celebrit odlíčená, tak by se jeden lekl. Ale tohle rozhodně není případ Jitky. Ta vypadá senzačně za všech okolností!

Mohlo by vás zajímat

Další články