Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jitka Schneiderová se pochlubila, jak zestárli Samotáři po 20 letech

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Společné foto
Kdo by neznal legendární českou komedii Samotáři. Od premiéry filmu uplynulo už 20 let a představitelé hlavních postav to patřičně oslavili. Všichni se sešli na večírku a tři z protagonistů se na sociální síti pochlubili společnou fotkou. Snímek ze srazu na internet vyvěsila herečka Jitka Schneiderová (46) a napsala k němu úsměvný popisek.

Na sociální síti se objevila reunion fotka herců z komediálního dramatu Samotáři. Snímek natočil už před téměř neuvěřitelnými dvaceti lety režisér David Ondříček. Příběh vypráví o sedmi mladých lidech, kteří během několika dní zažívají smršť událostí, které radikálně ovlivní jejich budoucí život.

V hlavních rolích v něm excelují Jiří Macháček, který ztvárnil věčně zhuleného Jakuba, Dana Sedláková, která hrála manželku lékaře Ondřeje (Ivan Trojan) Lenku a Jitka Schneiderová alias Hanka. A právě Jitka se fanouškům na sociální síti pochlubila společnou fotkou herců.

Potkali se na společném večírku, kde výročí náležitě oslavili. „Jakub, Hanka a Lenka po 20 letech! Samotáři slaví 20 let. Večírek roku! Jo a lidi tady furt málo hulej,“ napsala herečka s tím, že zbytek party postupně dorazil.

Musíme uznat, že ačkoli od premiéry filmu uběhlo tolik let, představitelka Hanky se snad vůbec nezměnila. Schneiderové táhne už pomalu na padesát, ale stále vypadá stejně skvěle jako tehdy.

Podívejte se do fotogalerie, jak to „Samotářům“ na fotkách sluší.

Související články

Další články